IT-G600 / IT-G650

Zpět na výpis produktů

Dvě verze pro různé potřeby uživatelů

Inovativní, zvláště ergonomické zařízení ve dvou verzích. Různá aplikační prostředí mají různé požadavky. Uživatel si proto může vybrat ze dvou verzí produktu: IT-G600 s klávesnicí je zvláště výhodný při práci s rukavicemi nebo při psaní bez nutného sledování displeje. IT-G650 používá displej v plné velikosti pro maximální přehled a flexibilní ovládání jako u smartphonu. Společným znakem jsou výjimečně dobrá ergonomie, robustnost a operační systém Android ™ 11.

 • Dvě verze pro různé potřeby uživatelů
 • IT-G600 s 10místnou klávesnicí a 4,7 "plným dotykovým displejem
 • IT-G650 s 5,5" plným dotykovým displejem
 • Ergonomičtější skenovací jednotka se sklonem o 25 °
 • Flexibilní a univerzální: Android ™ 11 (doporučeno Android Enterprise)
 • Velmi robustní: ochrana proti pádu až do 1,8 ma 2,5 ms nárazníkem (IT-G600) nebo 1,5 ma 2,1 ms nárazníkem (IT-G650)
 • Plná konektivita: LTE, Bluetooth®, WLAN, NFC  

IT-G600 / IT-G650 je ideální pro použití

 • Aplikace v logistice a velkoskladu
 • Logistiku v dopravě
 • Služby
 • Maloobchod a prodejní místa
 • Průmysl
 • Výzkum trhu
 • Prodej a služby v terénu
 • Zdravotnické služby
 • Veřejná doprava

Vlastnosti

Pro přesný provoz v jakékoli situaci: IT‑G600 s klávesnicí

Tato verze byla vyvinuta tak, aby umožňovala co nejpřesnější provoz ve všech situacích - zejména pokud je používání dotykové obrazovky omezeno vnějšími vlivy. Například pokud má uživatel rukavice nebo je-li na displeji dešťová voda. Ergonomicky optimalizovaná 10místná klávesnice s čísly a písmeny, dalším třetím spouštěcím tlačítkem a čtyřmi funkčními klávesami a 4,7 "plným dotykovým displejem tvoří dokonalé uživatelské rozhraní.

Pro dokonalý přehled: IT-G650 s celou obrazovkou (5,5 ")

Díky verzi na celou obrazovku má uživatel užitek z 5,5 palce pracovní plochy. To vytváří dokonalý přehled, a to i u větších dokumentů a informací, a nabízí dostatek prostoru pro nejdůležitější aplikace a funkce, které mají k dispozici na úvodní obrazovce. Toto zařízení se snadno ovládá a je stejně flexibilní jako chytrý telefon. Plně dotykový kapacitní displej doplňují čtyři funkční tlačítka a dvě spouštěcí tlačítka.

Inovace pro lepší ergonomii: CasioScan25° - skenovací jednotka umístěná v úhlu 25°

Obzvláště ergonomický design tohoto zařízení předefinuje uživatelskou přívětivost hardwaru skeneru čárových kódů: skenovací jednotka je připevněna k zadní části zařízení pod úhlem 25 °. To umožňuje pohodlné skenování čárových kódů nahoře, čelem a na úrovni podlahy, aniž byste pohybovali rukou, klečeli nebo vstávali na stoličce. To zajišťuje práci bez únavy a dlouhodobě snižuje pracovní neschopnost.

Flexibilní a výkonný: Android ™ 11 s doporučeným pro Android Enterprise

Operační systém Android ™ 11 umožňuje použití celé řady různých aplikací, včetně aplikací specifických pro zákazníka, a také zajišťuje intuitivní použitelnost. Díky doporučení pro Android Enterprise lze aktualizace softwaru provádět velmi snadno. 4 GB pracovní paměti a 64 GB interní trvalé paměti spolu s procesorem Qualcomm SnapDragon 660 zajišťují dostatečné výkonové rezervy pro všechny úkoly. Pro ještě větší úložný prostor je zde slot pro microSD.
 

Velmi robustní: kompatibilní s IP67

Obě verze mají to, co odolá zkoušce času při náročném každodenním používání v maloobchodě a logistice, v kanceláři a v terénu. Oba mají certifikaci IP67, což znamená, že jsou prachotěsné a vodotěsné, a dokonce ani krátké ponoření nezpůsobí poškození. Zařízení lze provozovat při teplotách od –20 ° do 50 ° C a odolávat nárazům z výšky 1,8 ma 2,5 ma nárazníkem (pro IT-G600) nebo 1,5 ma 2,1 ma nárazníkem (pro IT- G650) na beton.
 

Plná konektivita pro všechny oblasti použití

Pokud jde o skenování, čtení nebo fotografování informací, mobilní terminály IT-G600 a IT-G650 nabízejí všechny relevantní funkce pro snímání a samozřejmě přenos dat: 1D / 2D snímač pro čtení čárových kódů, 13 MP fotoaparát a moduly pro bezdrátové připojení přes LTE, WLAN, Bluetooth® a NFC.