IT G500

Zpět na výpis produktů

Inteligentní all-in-one mobilní datový terminál

CASIO IT-G500 je velmi robustní a ergonomický průmyslový terminál v kombinaci s business funkcemi mobilního zařízení - výsledkem je chytré, výkonné a všestranné zařízení pro mobilní zpracování dat.

Terminál se ovládá pomocí velké 4,3" dotykové obrazovky, je chráněn před vlivy okolního prostředí, jako jsou prach a voda (IP67) a odolá pádu na beton z výšky 1,5 m. I při extrémních teplotách od -20°C do +50°C CASIO IT-G500 funguje bezchybně.

Díky operačnímu systému Microsoft Windows Embedded 6.5 nebo Embedded Compact 7 lze přístroj snadno integrovat do stávajících aplikací a standardních řešení.

Široký výběr modelů, díky výběru devíti různých sériově vyráběných modelů může být nejekonomičtější a optimální model série IT-G500 použit pro každý jednotlivý úkol. Jedna skupina má vestavěný laserový snímač, zatímco jiná je vybavena CMOS zobrazovačem. Kromě rychlých WLAN parametrů mohou být obě skupiny v případě potřeby použity také jako mobilní telefon, a to pomocí SIM karet pro WWAN.
 • Velká 4,3" dotyková obrazovka (WVGA: 480 x 800 pixelů) 
 • Nízká hmotnost, pouze 245–270 g včetně baterie 
 • Extrémně robustní s ochranou IP67 a odolností při pádu z výšky 1,5 m 
 • Ergonomické pouzdro, které je komfortní na držení 
 • Integrovaná čtečka RFID/NFC 
 • Procesor ARM® Cortex® A9 dual-core (1,5 GHz) 
 • Rychlá 3G komunikace (HSPA, UMTS) 
 • WLAN IEEE 802.11 a/b/g/n a Bluetooth™ 
 • Určení pozice s 12 kanálovou GPS 
 • Digitální fotoaparát (5 MP) s LED bleskem
 • Vysokorychlostní skener nebo 2D snímač, naklonění 25° směrem dolů 
 • Operační systém (v závislosti na modelu) Microsoft® Windows® Embedded Compact 7/Embedded Handheld 6.5 (verze v Anglickém jazyce)

IT G500 je ideální pro použití

 • Aplikace v logistice a velkoskladu
 • Logistiku v dopravě
 • Služby
 • Maloobchod a prodejní místa
 • Průmysl
 • Výzkum trhu
 • Prodej a služby v terénu
 • Zdravotnické služby
 • Veřejnou dopravu
 • Bezpečnostní služby

Vlastnosti

Robustní all-in-one kapesní zřízení pro širokou škálu aplikací 

CASIO IT-G500 vyvažuje požadavky na robustní průmyslový terminál a chytré kompaktní zařízení: Extrémně robustní, pohodlně ergonomické, neuvěřitelně uživatelsky přívětivé a stejně tak vysoce výkonné, protože je univerzální.

Lehké a velmi snadno ovladatelné

CASIO IT-G500 designem zohledňuje potřeby uživatele: váží kolem 245 až 270 gramů, snadno se drží a může být ovládáno jako chytrý telefon pomocí velkého 4,3" dotykového displeje. Díky snadno uchopitelné rukojeti, ergonomickému designu a zajištění snadného ovládání může ruka při sběru dat zůstat uvolněná. 

Robustní a spolehlivé 

Nemusí nutně vypadat jako zařízení s vysokou odolností proti vnějším vlivům, ale CASIO IT-G500 je chráněno proti vodě a prachu (IP67) pracuje při teplotách v rozmezí mezi -20°C a + 50°C a je schopno odolat pádu na beton z výšky 1,5 m díky pružnému plastovému pouzdru, nebo dokonce i z větší výšky, pokud je instalován nárazník.

Velký, barevný displej odolný proti poškrábání

WVGA displej IT-G500 je asi desetkrát odolnější než běžné obrazovky. S rozměrem 4,3" a s rozlišením 480 x 800 obrazových bodů, poskytuje dostatek prostoru pro informaci. Speciální technologie zajišťuje, že dotykový displej může vydržet náhlý tlak a je mimořádně odolný. Povrch dotykové obrazovky umožňuje vložení ručně psaného textu, jako je potvrzení přijetí prostřednictvím podpisu, a přitom je odolný proti poškrábání. Využití vlastní CASIO LCD obrazovky umožňuje IT G500 poskytnout vynikající výkon s úsporou energie - dokonce i lepší viditelnost obrazovky v interiéru i exteriéru.

Ergonomické ovládání

Paprsek skeneru CASIO IT-G500 má sklon dolů pod úhlem 25°. Proto přístroj sedí pohodlně v ruce a při skenování umožňuje uživateli sledovat displej i v průběhu skenování. Vedle hlavního centrálního skenovacího tlačítka je zařízení vybaveno dvěma bočními tlačítky, aby bylo zajištěno, že mobilní terminál mohou snadno ovládat jak praváci, tak i leváci s minimálním pohybem prstu.

Extrémně výkonný CMOS snímač a laserový skener

Aplikace určuje, který čtecí modul se používá: buď integrovaný laserový skener čárového kódu nebo snímač CMOS pro všechny běžné 1D a 2D kódy. Vícenásobné kódy dokonce i poškozené kódy, je možné číst a dekódovat simultánně rychlostí blesku. Výsledek čtení je potvrzen opticky nebo akusticky a vibrací.

Žádné blikající LED světlo

Speciální pásmová propust minimalizuje rušení v důsledku vysoké frekvence blikání LED osvětlením při skenování. S pokročilými procesy stabilizace a dekódovacími algoritmy byl výkon čtení optimalizován i při intenzivním osvětlení prostoru.

Integrovaný digitální fotoaparát, RFID/NFC a GPS

Digitální fotoaparát (5 MP) je integrován do zadní části přístroje. Tento fotoaparát má vysokou citlivost, automatické ostření a LED blesk pro spolehlivé pořízení fotodokumentace za účelem kontroly kvality, záznamu poškození, i za špatných světelných podmínek. Aktuální poloha může být určena a zpracována pomocí souřadnic polohy integrované GPS. Podporuje společné protokoly v oblasti RFID, bezkontaktní čipové karty a NFC.

Vysoký výkon

S procesorem ARM® Cortex® A9 dual-core (1,5 GHz), 1 GB nebo 512 MB RAM a 4 GB ROM pamětí, je CASIO IT-G500 neuvěřitelně výkonný. Softwarové  rozhraní pro operační systém Windows® Embedded Compact Handheld 6.5 a 7 umožňuje snadnou integraci do stávajících aplikací a standardních řešení. Tím je zajištěno, že zařízení bude bezpečná investice po mnoho let a je ideální pro použití v nejrůznějších náročných aplikacích.