IT 9000

Zpět na výpis produktů

Vynikající multifunkční terminál pro mobilní použití

CASIO IT-9000, který byl vyvinut především pro prodejní služby poskytované dopravními společnostmi. Terminál má integrovanou vysokorychlostní tiskárnu, GPS, 2D snímač a RFID / NFC. Poskytuje vše, co potřebujete pro vstup dat a vytvoření účtenky, když jste na cestách.

Digitální fotoaparát a volitelná čtečka magnetických karet umožní co nejrychlejší zachycení informace o zákaznících a dokonce i fotodokumentaci. Vysoce univerzální, multifunkční terminál je zvláště vhodný pro aplikace v oblasti prodeje vstupenek na akce nebo na parkoviště, jako mobilní pokladna v rámci logistiky pro doručení zásilek a externích prodejů a pro využití u přepravních společností. 
 • Nízká hmotnost a robustnost: od 590 g, stupeň krytí IP54, odolnost při pádu na zem z výšky 1,5m 
 • Ergonomický: Pouzdro pro snadné uchopení s integrovanou tiskárnou účtenek, etiket, vstupenek nebo jízdenek 
 • Praktický: Zásobník papíru s odtrhovací hranou pro role do šířky 80 mm 
 • Vysoká úroveň výkonu při čtení: Integrovaný 1D / 2D snímač s funkcí autofocus a dvěma skenovacími tlačítky na boku 
 • Flexibilní: standardní funkce NFC/RFID, volitelná čtečka magnetických karet 
 • Bezpečný: Až 3 sloty pro moduly s bezpečným přístupem (SAM) 
 • Bezpečná investice: Operační system Microsoft® Windows® CE 6.0 nebo Windows® Embedded Handheld 6.5

IT 9000 je ideální pro použití

 • Použití v oblasti dodávek a kurýrní služby v mobilním prodejním místě a v maloobchodu
 • Sběr dat pomocí snímače, fotoaparátu, RFID / NFC a čtečky magnetických karet, zachycení podpisu na displeji a mobilní tisk účtenek 
 • Použití v servisních organizacích
 • Sběr dat pomocí snímače, fotoaparátu, RFID / NFC a čtečky magnetických karet, mobilního tisku účtenek, objednávek pro materiál a náhradní díly přes bezdrátovou síť
 • Použití pro správu parkoviště a pro pracovníky bezpečnostních služeb
 • Sběr mobilních dat a tisk účtenek až po on-line zpracování plateb
 • Prodej vstupenek pro národní železnice a regionální dopravní podniky
 • Je ideální pro manipulaci se všemi úkoly v oblasti mobilního sběru dat a tisku účtenek, až po on-line zpracování plateb. Integrované SAM (Secure Access Module) sloty umožňují bezpečnou ochranu proti padělání
 • Průmyslové aplikace
 • Identifikace materiálu a dílů, řízení zásob, zpracování objednávek a mobilní tisk účtenek 

Vlastnosti

Vynikající design

CASIO IT-9000 nabízí komplexní funkce a design, které vyhovují průmyslovým aplikacím. Předchozí model, s identickým pouzdrem, obdržel iF ocenění za design produktu v roce 2013. Vybavený vysokorychlostní tiskárnou, 2D snímačem, digitálním fotoaparátem a standardem mobilních sítí UMTS, je tento kompaktní a elegantní mobilní terminál plně vybaven pro mobilní sběr dat.

 

Výjimečně ergonomický a snadno ovladatelný

CASIO IT-9000 má dvě postranní tlačítka, která zajistí, že multifunkční terminál může být snadno provozován jak praváky, tak i leváky s minimálním pohybem prstu. Díky snadnému držení, ergonomickému designu může ruka zůstat uvolněna při vkládání dat a tisku účtenky, což zajišťuje snadné ovládání. 

 

Výkonné vkládání dat

Integrovaný snímač pro běžné 1D a 2D kódy může být použit pro sběr dat. Díky integrované funkci RFID / NFC, digitálnímu fotoaparátu a volitelné čtečce magnetických karet, lze zákaznická data a dokonce i fotografické dokumenty zaznamenat rychlostí blesku. 

 

Integrovaná vysokorychlostní tiskárna 

Integrovaná tiskárna je dobře chráněna před vnějšími vlivy, jako jsou nárazy, prach a déšť. Funguje rychle, zlepšuje proces tisku účtenky nebo etikety a dělá přístroj snadněji ovladatelný při manipulaci v mobilním provozu.

 

Mobilní použití pro prodejní místa

CASIO IT-9000 je perfektně vybavený pro použití jako mobilní pokladna s tiskárnou účtenek v logistice pro dodávku zboží. Integrované SAM sloty (Secure Access Module) umožňují bezpečnou ochranu proti padělání, což znamená, že mobilní pokladní systémy mohou být realizovány na základě budoucích právních požadavků.

 

Robustní a vždy spolehlivý

Multifunkční terminál je chráněn před vnějšími vlivy: s pouzdrem vyrobeným z pružného plastu může zařízení odolat pádu na beton z výšky 1,5 m, je odolné vůči stříkající vodě a prachu podle standardu IP54 a pracuje při teplotách v rozmezí od -20°C až +50 °C. 

 

Různé možnosti použití

Bezpečnostní pracovníci mohou používat GPS pro dokumentaci přestupku za špatné parkování, vyfotografování digitálním fotoaparátem a vytisknutí parkovacího lístku na integrované tiskárně. V oblastech pro nakládání s odpady a v oblastech dodavatelských služeb mohou zaznamenané údaje vytisknout i v terénu. Při použití v servisních organizacích mohou být zprávy vytištěné přímo na místě a vydány účtenky pro zaplacení.

Prodej lístků na vlak a na různé akce

Potřebujete rychle zkontrolovat e-jízdenky? Pro CASIO IT-9000 s integrovanou čtečkou RFID / NFC to není problém. Integrovaný 2D snímač dokáže také přečíst vytištěné internetové jízdenky a vstupenky na mobilních telefonech. Existuje již více než 40.000 těchto mobilních zařízení používaných pro tisk a kontrolu jízdenek v doručovacích a kurýrních společnostech po celém světě a v dopravních společnostech.

Přímé online platby

K zařízení CASIO IT-9000 může být připojen PIN modul, který umožňuje řadu dalších služeb, včetně okamžitého převodu platby (např. pomocí debetní karty). Zpracovává bezpečně transakce, a to přes PIN modul, který používá multifunkční terminál pro odesílání šifrovaných platebních údajů autorizačním systémům v oblasti úvěrových služeb přes mobilní síť UMTS. Úspěšné platby jsou potvrzovány na PIN modulu a účtenky lze vytisknout.