DT 970

Zpět na výpis produktů

Skutečná síla v jednom balení

Skenování a přenos dat snadno - kdykoliv a na libovolném místě. Praktický a robustní mobilní terminál DT-970 zaujme komplexní řadou funkcí a svým ergonomickým designem.
Přístroj je napájen dvěma alkalickými bateriemi (AA), které mají životnost až 200 hodin provozu. Odolá pádu až ze dvou metrů na beton a zůstane nepoškozený. Je odolný proti prachu a stříkající vodě v souladu s IP67, takže je ideální pro dlouhodobé použití v náročných každodenních provozních podmínkách.
 • Životnost baterií až 200 hodin
 • Odolává pádu z výšky až 2 metrů a je odolný vodě v souladu s IP67
 • Nízká hmotnost a ergonomický tvar
  (vyvážený design pro jednoduché ovládání)
 • Podpora Bluetooth® HID

DT 970 je ideální pro použití

 • V maloobchodě
 • Ve službách
 • Ke kontrole doručeného zboží
 • Ke sběru dat pro objednávky
 • K řízení skladových zásob
 • Ke sběru objednávek
 • K záznamu dat v regálech
 • Při inventuře

Vlastnosti

Intuitivní a jednoduché ovládání

Vyvážený design přizpůsobený pro jednoduché ovládání: ergonomický tvar, tvarování CASIO DT-970 do písmena S, s jedním centrálním bodem rovnováhy, s dokonalým přizpůsobením do ruky uživatele. To umožňuje ovládání jednou rukou a zajištění snímání, které lze provádět po dlouhou dobu na prodejně nebo ve skladu, aniž by způsobilo únavu uživatele. Zařízení lze ovládat pomocí uvolněných prstů vždy schopných odpočívat na zařízení bez ohledu na to, zda uživatel má velké nebo malé ruce a je pravák nebo levák.

Vždy připraven pro použití

Ve skladu nebo v místě prodeje, pro komplexní inventarizaci úkolů, přípravu objednávek nebo kontrolu doručeného zboží: CASIO DT-970 nabízí snadné a nekomplikované řešení pro použití na jakémkoli místě, kde není k dispozici žádná komplexní infrastruktura. Nevyžaduje Wi-Fi síť nebo nabíjecí kolébku - dvě alkalické baterie (AA) jsou všechno, co potřebuje kompaktní ruční zařízení pro asi 200 hodin provozu.

Odolává i tím nejtvrdším podmínkám

CASIO DT-970 odolává nárazům, úderům a pádům, které jsou součástí denního pracovního života: Prachu a vodě odolný v souladu s IP67, zařízení funguje i ve vlhkém a prašném prostředí, přežije pád na beton z výšky až 2 metrů, a může být používáno po celý rok venku nebo v chladících skladech, díky schopnosti provozu v rozmezí teplot od -20°C až do +50°C.

Elektrárna: 200 hodin provozu na baterie

Dvě standardní AA alkalické baterie jsou vše, co je potřebné k provozu zařízení. Zajistí výdrž až 200 hodin provozu. Díky propracovanému systému řízení spotřeby může DT-970 opravdu nabídnout něco navíc. Zařízení lze také provozovat pomocí dobíjecích NiMH baterií.

Intuitivní skenování pro každou aplikaci

Modely jsou k dispozici s přímou nebo šikmou hlavou skeneru tak, aby vyhovovaly různým aplikacím. Šířka laserového paprsku skeneru může být snadno upravena tak, aby umožňovala rychlé snímání s minimem chyb, a to i při snímání čárových kódů, které jsou umístěny blízko u sebe.

Rozmanité možnosti díky Bluetooth®

Bluetooth® HID je k dispozici pro rychlou a snadnou výměnu dat mezi CASIO DT-970 a tabletem nebo PC. To otevírá mnoho zajímavých možností: například DT-970 může být použit jako externě připojený skener přes Bluetooth®, nebo přímo přes USB, přes které lze skenovat přímo do standardních aplikací, které se již používají.