Využití mobilních terminálů Casio v praxi

Dokonalý hardware pro každou oblast použití

Název CASIO je synonymem pro vysoce kvalitní řešení a spolehlivý vývoj projektů na trhu s MDA. Neustálé zdokonalování produktových řad hardwaru zajišťuje dostupnost ideálního hardwarového řešení pro každou oblast použití. Díky implementaci technických inovací je možné neustále rozšiřovat rozsah aplikace. K vytváření velmi důležitých součinností dochází díky neustále se rozvíjející úzké spolupráci mezi útvarem vývoje mobilních informačních produktů a experty R&D (Výzkum a vývoj) v dalších sektorech obchodu, ve kterých rozhodující úlohu na cestě k úspěchu sehrává miniaturizace, (digitální) výpočtový výkon, energetická účinnost, ergonomie, spolehlivost, aj.

CASIO DT-X10 v praxi – ergonomie a uživatelský komfort usnadňuje snímání dodávek s vyhledáváním elektronického podpisu.

Od ergonomických skenerů MDA po multimediální kapesní PC

CASIO nabízí široký sortiment ručních přenosných terminálů a kapesních počítačů, počínaje jednoduchými ergonomickými přístroji s integrovanými vysokorychlostními skenery a rychlostí zpracování 500 MHz až po multimediální kapesní počítače s křišťálově čistým 16-bitovým barevným displejem a operačním systémem Windows Mobile™. Většina z nich má již integrované skenery, digitální fotoaparáty, termografické tiskárny nebo WLAN karty s možností přidání síťových karet pro GPRS, UMTS nebo EDGE, nebo čteček pro RFID nebo Smartcard - to vše činí z terminálů CASIO nejuniverzálnější řešení na trhu. Kromě terminálů s vlastními operačními systémy CASIO zahrnuje sortiment CASIO již nějakou dobu všestranné přístroje s OS WINDOWS, jež podstatně zvětšují oblast možného použití.

CASIO IT-3000 - vysoce výkonná hardwarová platforma pro pořizování mobilních dat s možností tisku dokumentu.

Prvotřídní služby díky specializovaným obchodním partnerům

Maloobchodní prodej hardwaru na vertikálním trhu je prováděn výhradně prostřednictvím pečlivě vybraných specializovaných partnerů a poboček distributorů s přidanou hodnotou s tím, že produktové poradenství a servis jsou zajišťovány přímo společností CASIO Europe GmbH nebo příslušným partnerem. Společnost CASIO může tedy čerpat z prvotřídní a vysoce kvalifikované sítě, která prochází neustálým zdokonalováním od okamžiku uvedení sortimentu výrobků na evropský trh, je schopna rychle reagovat na dotazy a neustále přispívat k budování trvalé spokojenosti zákazníků.

Kapesní PC IT-600 s Windows CE - všestranné zařízení pro použití v širokém spektru aplikací.

Kvalifikovanost díky odbornému know-how

Díky vědomostem odborníků našich partnerů máte k dispozici vysoce kvalifikované konzultanty pro všechny oblasti různých sektorů, jakými jsou např. obchod, logistika, přeprava, pracovníci prodeje, síť prodejců v terénu, zdravotnictví, PR, atd. Pokud jde o velikost partnerských společností, spolupracujeme s mezinárodními technologickými korporacemi jako je např. Siemens, ale i s malými, vysoce odbornými poskytovateli systémových řešení. Díky společnosti CASIO získáte kontakt na příslušné obchodní partnery.

Ať už hledáte konkrétní řešení nebo jen chcete více informací, rádi Vám poradíme osobně. Prostřednictvím tohoto e-mailového formuláře nám, prosím, zašlete vaše kontaktní údaje a my Vás budeme ihned kontaktovat.