V-T500

V-T500NOVINKA

Na základě koncepce vývoje a výroby přístrojů a zařízení, označovaných jako „chytré a odolné“ představuje Casio zcela nový tablet pro profesionální použití se zcela novými vlastnostmi a funkcemi. Kromě zvýšené odolnosti proti pádu a vlivům okolního prostředí poskytuje tablet inteligentní správu spotřeby energie, bezdrátové nabíjení a vyměnitelný akumulátorový blok.

detail
IT-9000

IT-9000NOVINKA

Nový robustní ruční terminál ALL IN ONE s integrovanou tiskárnou. Je určen především pro mobilní místa prodeje (POS - Point Of Sale), pro odpočet hodnot naměřených měřidly spotřeby elektřiny, vody, plynu aj. médií, pro kontrolu zaparkovaných vozidel atd.

detail
DT-X8

DT-X8

Menší, univerzálnější a navíc robustnější …
S hmotností rovných 280 gramů, s odolností proti pádu z výšky 3 metrů a s úplnou ochranou proti vlhku a prachu*: všechny tyto na potenciální uživatele působící vlastnosti se vztahují k novému ručnímu skladovému terminálu DT-X8, který bude v průběhu roku 2011 předváděn firmou CASIO na různých veletrzích.

detail
IT 300

IT 300

Přenosné zařízení pro každodenní podnikatelské aktivity se snímačem čárového kódu Na jarních veletrzích bude odborné i laické veřejnosti firmou CASIO předveden nový PDA (Personal Digital Assistant = osobní digitální asistent) Casio, využívající velký dotekový displej, s rychlým přístupem k dokumentům ve formátu PDF a umožňujícím spolupráci s aplikacemi MS Office.

detail
DT-X30

DT-X30

Nový přístroj DT-X30 patří do nové generace odolných mobilních terminálů s digitálním fotoaparátem s rozlišením 2 megapixely, s GPRS a s GPS.

detail
DT-X7

DT-X7

Nový přístroj DT-X7 zaujme uživatele svým výkonem při nízké hmotnosti. Ergonomický ruční terminál v esovitém tvaru s vyváženým těžištěm umožňuje uživateli pohodlné držení v ruce. Teprve nyní můžeme mluvit o opravdu jednoruční obsluze.

detail
IT 800

IT 800

IT-800 dokáže snímat informace čtením 1D nebo 2D čarových kódů, fotografovat pomocí digitálního fotoaparátu, který je součástí PDA, pracovat s SMARTCARD kartami a přenášet polohové údaje GPS.

detail
DT-930

DT-930

DT-930 skutečně ukáže svoji sílu, když si situace žádá robustnost, spolehlivost a ergonomii. Má 32 bitový RISC procesor, 4 MB RAM (16 MB F-ROM), Bluetooth® a infračervené rozhraní.

detail
IT-3000

IT-3000

Ruční mobilní počítač s integrovanou potvrzovací tiskárnou pro komplexní použití pro práci v terénu, ve službách, v dopravních službách, logistice a maloobchodě s operačním systémem Microsoft Windows® CE.NET

detail
IT-600

IT-600

Mimořádně výkonný a odolný: datový terminál IT-600 pro trh a průmysl. Na žádost s bezdrátovou LAN (lokální datová síť) a 1.0 megapixelovým fotoaparátem.

detail
DT-X11M30E

DT-X11M30E

Rozmanitým rozsahem parametrů nabízí DT-X11M30E všechny podstatné funkce pro mobilní zpracování dat. Vestavěný skener C-MOS neskenuje pouze současné 1-D a 2-D čárové kódy, ale umí fotit balíky a podpisy.

detail
DT-X11M10E

DT-X11M10E

DT-X11M10E nabízí široké spektrum funkcí. Vedle vysoce výkonného procesoru Intel®-XScale a 192 MB paměti, se mohou ve vestavěném slotu PCMCIA používat mobilní moduly GPRS a UMTS nebo bezdrátové síťové karty.

detail
DT-X5

DT-X5

Výkonný datový terminál pro shromažďování údajů pro maloobchod, dopravu a logistiku: s jedním bateriovým modulem pracuje Windows® CE.NET s operačním systémem DT-X5 až 220 hodin.

detail
IT-10

IT-10

CASSIOPEIA IT-10 s podsvětleným VGA LCD a prvotřídním vybavením pro řešení pro zástupce pracující v terénu, v oblasti nemocničního managementu a veřejných služeb s operačním systémem Microsoft® Windows Mobile 2003 SE.

detail